Praca

Księgowa / Księgowy

Opis stanowiska

  •     znajomość  obowiązujących przepisów księgowo-finansowych,
  •     praktyka w księgowaniu i dekretowaniu dokumentów,
  •     kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości księgowań,
  •     prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,
  •     praktyka w miesięcznym uzgadnianiu rejestrów VAT,
  •     umiejętność przygotowywania i dokonywania płatności w systemie bankowym, wraz z obiegiem dokumentów bankowych,
  •     analiza rozrachunków, uzgadnianie sald kont po weryfikacji rozrachunków,
  •     uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami,
  •     księgowanie dokumentów magazynowych,
  •     doświadczenie i dokonywanie procesu zamknięcia miesiąca i roku obrotowego,
  •     współpraca zespołu księgowego w wykonywaniu bieżących zadań.

Wymagania

  •     wykształcenia o specjalności rachunkowość/finanse,
  •     znajomość programów SAP i Softlab będzie mile widziana,
  •     min 3 lat doświadczenia w pracy na stanowisku księgowa / księgowy,
  •     znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT) i zasad rachunkowości,
  •     znajomości pakietu MS Office, szczególnie programu Excel.
  •     znajomość zagadnień kadrowo-płacowych w zakresie bieżącego wsparcia obsługi pracowników.

Oferujemy

  •     samodzielne stanowisko pracy,
  •     umowę o pracę lub b2b,
  •     rozwój zawodowy, udział w szkoleniach.