Praca

Pracuj w Polanglo!

Zapoznaj się z aktualnymi ofertami pracy. Zamieszczamy je w portalu Praca.pl.

Sprawdź, czy kogoś poszukujemy!

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Programista ASP.Net

Zakres obowiązków:

  • udział w projektach realizowanych głównie w oparciu o technologię ASP.NET
  • programowanie stron i aplikacji Web
  • utrzymywanie oraz rozwój oprogramowania
  • tworzenie i programowanie baz danych
  • realizacja zadań zgodnie z bieżącym harmonogramem i założeniami

Wymagania:

  • znajomość technologii ASP.NET potwierdzona doświadczeniem
  • umiejętność programowania w języku VB.Net (preferowany) lub C#
  • znajomość technologii Web Forms
  • znajomość środowiska programistycznego Visual Studio
  • znajomość relacyjnych baz danych (preferowany MSSQL)
  • znajomość HTML, CSS, jQuery
  • umiejętność pracy w zespole i wysoka motywacja do pracy
  • orientacja na innowacyjność, efektywność, terminowość
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • dokładność i sumienność w realizacji zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w ogólnopolskiej firmie
  • pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności
  • możliwość korzystania z pakietu socjalnego (pakiet medyczny, karty fitness, itp.)

 Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy polanglo@polanglo.pl

  „Administratorem podanych danych jest Polanglo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-285), ul. Szyszkowa 20.Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego. Jeżeli Pani/Pan życzy sobie, aby CV było uwzględniane w innych procesach rekrutacyjnych, proszę zamieścić w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższą zgodę: „Wyrażam zgodę Polanglo Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku”